Viktorina „Moki žodį – žinai kelią“

Lietuvių patarlė sako: „Moki žodį – žinai kelią.“ Iš tiesų, kiekviena išmokta kalba – tarsi naujas kelias, atveriantis ypatingų galimybių, pavyzdžiui, studijuoti ar susirasti darbą šalyje, kurioje kalbama ta kalba, užmegzti naujų pažinčių, iš arčiau susipažinti su kitos šalies kultūra ir joje gyvenančiais žmonėmis. Arba perskaityti naują knygą, kuri dar neišversta!

Jau šeštą kartą bibliotekininkės pakviečia mūsų klasę į viktoriną „Moki žodį – žinai kelią“, kurios metu prisimename pasisveikinimus įvairiomis kalbomis, sužinome vis naujų faktų apie kalbas, žmones, kurie moka po 5 ir daugiau kalbų. Šį kartą susitikome informacinių technologijų kabinete.

Supratome, kad kalbų mokymasis gali būti niekad nesibaigianti kelionė, vedanti į vis naujus atradimus, reikšmingus susitikimus ir stulbinančius, gyvenimą keičiančius nuotykius.