Mažame taškelyje – visas pasaulis

Rugsėjo 9 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo renginyje ,,Mažame taškelyje – visas pasaulis”, kuris vyko Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto muziejuje. Renginys skirtas Lidijos Meškaitytės gyvenimo ir kūrybos istorijai paminėti.

Su  dailininkės gyvenimu ir kūryba supažindino Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius Arvydas Griškus, Apie  Smalininkų miestelio istoriją papasakojo Galerijos savininkė fotografė Violeta Schuetz. Įdomu buvo nusikelti į šimto ir daugiau metų senumo vokiškas ir lietuviškas mokyklas, patirti nuotykių. Vaikams patiko išbandyti L. Meškaitytės  piešimo techniką, taškavimu atlikti darbelius.