Fizinio aktyvumo diena

Birželio 16 dieną mūsų gimnazijoje vyko fizinio aktyvumo diena. Fizinį aktyvumą suprantame kaip bet kokį kūno judėjimą. Taigi, nusprendėme dieną praleisti aktyviai. 5–8  ir IG–IIG klasių mokiniai rytą pradėjo makšta, kurią pravedė mūsų gimnazistės – Alvyda Steponavičiūtė ir Ema Kordušaitė.  Mergaitės savo draugus pamokė ir ritminių šokių. Susiskirstę komandomis mokiniai žaidė tinklinį, krepšinį, kvadratą ir futbolą. Kad būtų linksmiau sportuoti, Pijus Kučinskas ir Nojus Janavičius įgarsino šventę ir visus linksmino savo parinkta muzika. Džiugu, kad renginio metu tinginiaujančių neatsirado. Pačios aktyviausios klasės buvo nominuotos ir gavo saldžių dovanų. Sveikata – brangiausias mūsų turtas. Todėl rūpinkimės ir puoselėkime ją!