Paskutinis skambutis

Gegužės 26 dieną Jums, mieli 74-osios laidos abiturientai, gimnazijoje skambėjo gražiausi žodžiai, linkėjimai, padėkos. Nuaidėjęs Paskutinis skambutis priminė, jog vaikystė baigėsi ir teks greitai pasukti į gyvenimo išbandymų kelią. Labai norėtųsi, kad jums visiems pasisektų įgyvendinti savo svajones, pasiekti užsibrėžtų tikslų bei atrasti tai, kas gyvenimą padarytų prasmingą. To jums linkėjo gimnazijos direktorė Ugnė Beinarytė, auklėtoja Rasa Klasauskaitė, tėveliai, vienuoliktokai ir pirmokai, bei draugai.

Mieli abiturientai, nuoširdžiai linkime Jums didelės sėkmės – laikant egzaminus, renkantis tolimesnį kelią, įgyvendinant savo svajones.

Ir visada turėk sparnus, kuriais galėtumėte grįžti į namus!

Ir visada turėk laivus, kuriais galėtumėte plaukt į jūras!