Gegutės diena

Gegužės 5 dieną visi pradinių klasių mokiniai skubėjo šventėn. Panemunių regioniniame parke šventėme ,,Gegutės dieną“. Atvykus mus pasitiko kultūrologė Vaida Mozūraitienė,  jos vedini ėjome miškelin klausytis paukščių balsų, bene išgirsime ir gegutę.

Sužinoję, kad gegutė kiaušinius deda į svetimus lizdus, padarėme stilizuotus lizdus gegutei. Oi, kiek kūrybos, kiek minčių! O dar viliojo nuo laužo sklindantis gardus kepamos kiaušinienės kvapas. Gardumas, skanumas jos neišpasakytas! Pavalgę panorome susirungti virvės traukimo varžybose. Susiskirstėme komandomis ir galynėjomės. Įdomiausia buvo, kai mergaitės rungėsi prieš berniukus. Kas nugalėjo? Ogi juokas ir geros emocijos! Dar šokome ir trypėme įvairius liaudies žaidimus!