Konferencija ,,Būk aktyvus“

Kovo 4-tą dieną, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko Mokinių tarybų, savivaldų konferencija „Būk aktyvus“. Mūsų gimnazijai atstovavo penki Mokinių parlamento nariai: Ugnė Preimonaitė (7 klasė), Pijus Kučinskas (IG klasė), Gabrielė Urbonavičiūtė (IG klasė), Iveta Meiliūnaitė (IIIG klasė) ir Vesta Karaliūtė (IIIG klasė). Renginyje dalyvavo 10 mokyklų.

Jos visos pristatė Mokinių tarybų veiklą, tikslus ir artėjančius renginius. Na, o po nedidelės pertraukos, pasiskirstėme komandomis ir kūrėme plakatus skirta tema. Kadangi komandos buvo atsitiktinės, tai mokinius skatino lavinti komunikacijos įgūdžius, dalintis savo turimomis idėjomis. Šio renginio metu įgavome motyvacijos, naujų idėjų. Dėkojame Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos Mokinių tarybai, kuri surengė šią konferenciją ir nepritrūko geros nuotaikos. Džiaugiamės, kad sutikome daug bendraminčių, labai aktyvių ir motyvuotų bendraamžių.

7 klasės mokinė Ugnė Preimonaitė