KONKURSAS „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“

Vasario 21 dieną paskelbti respublikinio matematikos ir informacinių technologijų konkurso „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“ nugalėtojai. Konkursas šiemet švenčia dešimtąjį gimtadienį.  Šio konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, naudojantis teksto redaktoriumi išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas.

Konkurse dalyvavo 544 mokiniai iš 110 mokyklų, jie kūrė matematinių uždavinių iliustracijas, naudodamiesi tekstų rašyklėmis („MS Word“, „Open Office Writer“ ir kt.) vien tik iš įvairiausių figūrų.

Mūsų gimnazijos IG klasės mokinės Gabrielė Urbonavičiūtė ir Alvyda Steponavičiūtė bei IIIG klasės mokinė  Marija Masaitytė dalyvavo šiame konkurse. Jos buvo apdovanotos padėkos raštais, o Marija tapo penktosios vietos IV grupėje nugalėtoja. Džiaugiamės ir sveikiname mokines!

Daugiau apie konkurso rezultatus svetainėje: http://superit.vilniustech.lt/