Viktorina  „Valstybė – tai aš“

Vasario 22 dieną Jurbarko krašto muziejuje lankėsi Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos penktos klasės mokiniai su mokytoja Jolanta Lukenskaite. Penktokai dalyvavo viktorinoje „Valstybė – tai aš“.

Vaikai pasiskirstė į dvi komandas ir turėjo atsakyti į 17 klausimų, susijusių su Lietuvos istorija, svarbiomis datomis, įsimintinais įvykiais ir pan. Atsakę į klausimus moksleiviai turėjo atlikti praktinę užduotį – per nustatytą laiką pagaminti kuo daugiau Lietuvos vėliavėlių. Vėliau viktorinos dalyviams buvo atskleisti teisingi atsakymai, trumpai pateikiant svarbiausius faktus, susijusius su kiekvienu klausimu. Mokiniai žiūrėjo filmukus, kurių metų susipažino su Jurbarko istorija. Visi dalyviai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis, o po viktorinos keliavo į trumpą pažintinę ekskursiją po Jurbarko krašto muziejų. Išvykdami veliuoniečiai prisijungė prie Jurbarko krašto muziejaus iniciatyvos „Linkėjimai Lietuvai“ ir užrašė savo gražiausius žodžius linkėjimų lentoje.

(Jurbarko krašto muziejaus informacija)