Viktorina

Gegužės 24 d. IIG klasės mokinės Iveta Meiliūnaitė ir Karolina Girdžijauskaitė bei 6-os, 7-os, IIG klasių mokiniai  dalyvavo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos nepamokinės veiklos dienoje. Šios gimnazijos bendruomenės nariai  yra mūsų „eTwinning“ projekto „Mes - iš Lietuvos mažosios kultūros sostinės“ partneriai.

Iveta ir Karolina pristatė Veliuoną kaip vieną iš 2021 m. Lietuvos mažųjų kultūros sostinių ir įtraukė Krakių gimnazijos mokinius į virtualias viktorinas, skirtas mūsų miestelio istorijai. Susitikimo metu buvo parodytas filmukas apie Veliuoną, sukurtas IIIG kl. mokinės Simonos Eimutytės ir IIG kl. mokinio Deivido Čelkio.

Džiaugiamės, kad galėjome pabendrauti su „eTwinning“ projekto partneriais ir laukiame jų, atvykstančių į mūsų gimnaziją.