zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

Paminėjome danų rašytojo, pasakų tėvu vadinamu, Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį

Balandžio 1–2 dienomis garsiausio pasakų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį gimnazijos bibliotekoje šventė pradinių klasių mokiniai. Gimtadienis visada smagi šventė, tad pradinukai susipažino su rašytojo vaikyste ir jaunyste, kokias pasakas jis parašė ir kokius nuostabius karpinius sukūrė, apžiūrėjo H. K. Anderseno pasakų knygų parodą.

 

Atlikdami užduotis mokiniai pasitikrino, kaip gerai žino H. K. Anderseno pasakas, o spręsdami kryžiažodį pasidžiaugė, kad gerai žino ne tik pasakas, bet ir rašytojo biografiją bei jo atminimo įamžinimą. Teko pasukti galveles ir prisiminti iš ko padarytoje lovelėje miegojo Coliukė, o 1-os klasės mokiniai gavo užduotį suskaičiuoti kiek lovyčių galima padaryti iš gautų riešutėlių. Smagu, kad visi puikiai susidorojo su užduotimis ir labai gerai žino garsiausias H. K. Anderseno pasakas.

Kas antri metai geriausiam Žemės planetos vaikų rašytojui įteikiamas Hanso Kristiano Anderseno medalis. Tai garbingiausias vaikų rašytojų apdovanojimas. Deja, dar Lietuvoje jo negavo nė vienas rašytojas, bet svajonės yra nuostabus dalykas, todėl galime ir mes pasvajoti, kad iš mūsų mažųjų pasakų skaitytojų užaugs garsūs rašytojai. Tik nepamirškime kuo daugiau nuostabių pasakų skaityti.

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl
58kl 912kl

 

Susisiekite