Muziejaus diena

Sausio 27 d. 8-os klasės mokiniai kartu su auklėtoja N. Tikhomirova dalyvavo Lietuvos jūros muziejaus virtualioje edukacinėje programoje „SOS! Žmogus už borto!“, kuri vyko gimnazijos TEAMS platformoje.

Edukacijos metu naudodamiesi šiuolaikinėmis priemonėmis, mokiniai praplėtė savo žinias apie Baltijos jūrą, susipažino su jūrų katastrofomis, analizavo ir bandė nustatyti, dėl kokių bendražmogiškųjų savybių įvyksta laivų katastrofos. Taip pat atliko praktinę užduotį -  gelbėjimosi kuprinės reikalingų daiktų susidėjimas.

Visi dalyviai džiaugiasi, kad neįprastai apsilankę muziejuje sužinojo daug naujų ir įdomių dalykų ir  noriai dalijosi savo įspūdžiais.