Tėvų-mokinių renginys ,,Advento popietė”

Adventas – metas, kada nejučiomis imame mąstyti apie gerus darbus, pagalbą kitiems, dovanas, atsiprašymą, atleidimą… Gruodžio 22 d. nuotoliniu būdu vyko tėvų-mokinių renginys ,,Advento popietė”, kurios metu muzikinius kūrinius atliko 8-os klasės mokinė Alvyda Steponavičiūtė, 6-os klasės mokinė Ugnė Preimonaitė ir buvę gimnazijos mokiniai Milda ir Simonas Mačėnai. Renginio metu adventinius tekstus skaitė IIG klasės mokinės Rimgailė ir Karolina, sveikinimo žodį tarė Violeta ir Gasparas Aleksai bei Veliuonos miestelio kunigas.

Švenčių laukti yra smagu, o ypač – šv. Kalėdų. Šis laikotarpis prisipildo mažų stebuklų, kurie sušildo kiekvieno širdį.