Panemunės pilyje

Spalio 29 dieną mes, pradinukai , dalyvavome edukacinėje programoje „Mažoji archeologija – pažinkime Panemunės pilį“. Užsiėmimas vyko Panemunės pilyje, ją pravedė gidas Marius Jakelaitis. Atvykę  susipažinome su pilies istorine praeitimi, bei pabuvome mažuoju archeologu ir savo rankomis palietėme tai, ką mums paliko šios pilies šeimininkai prieš šimtus metų, radome ir „lobį“, labai skanus ir saldus buvo. Trumpai apžvelgėme pagrindines archeologinio darbo pakopas. „Archeologinėje perkasoje“ ieškojome praeities dirbinių, mokinomės  juos įvardinti. Taip pat sukūrėme ir nupiešėme savo giminės herbinį koklį. Susipažinome su pilies istorija, aplankėme pilies bokštą. Šauniai praleidome laiką, pažinome Panemunės pilį.