Išvyka Klaipėdos dramos teatrą

Lapkričio 20 dieną IVG ir IIIG klasių mokiniai vyko į Klaipėdos dramos teatrą . Čia žiūrėjo spektaklį ,,Labas rytas, pone triuši“. Tai pjesė apie modernios vartotojiškos visuomenės šizofreniją. Spektaklis apie jauną žmogų, nusivylusį vartotojiška „pirk arba mirk“ visuomene, kurioje jis bando išgyventi.

Pjesės autorius yra jaunas ir jau tarptautinį pripažinimą pelnęs serbų dramaturgas, rašytojas ir atlikėjas Milan Markovič, gimęs 1978 m. Belgrade, gyvenantis Švedijoje, Malmėje. Jo darbai didžiuosiuose nacionaliniuose Kroatijos, Slovėnijos, Serbijos, Italijos teatruose ir nepriklausomoje scenoje demonstruoja svarbius jo meninės veiklos aspektus.

Mokiniai apžiūrėjo Klaipėdos dramos teatrą, čia buvo eksponuojama dailininko Juozo Vosyliaus paroda ,,Abipus realybės“, aplankė Taravos Anikės skulptūrą. Klaipėdoje gimė vienas garsiausių 17 a. poetų – Simonas Dachas, o ši mergina yra žinomo jo eilėraščio veikėja.  Buvo ir trumpas pasivaikščiojimas po Klaipėdos senamiestį, kuris yra vienintelis toks XVI a. laikus menantis senamiestis. Iš tų laikų mus pasiekia ne tik pastatai, bet ir griežtas gatvių tinklas.

Senovę mena ir tų gatvių pavadinimai, nurodantys, kur gyveno kokia amatininkų gildija.

Tai buvo prasminga, kupina įspūdžių diena.