Pradėtas įgyvendinti sporto projektas

2019 m. kovo mėnesį gimnazija pateikė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai paraišką 2019 metų sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkursui. Džiaugiamės, kad atlikus paraiškų pagal nustatytus kriterijus vertinimą, mūsų gimnazijai vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu Nr. V-902 ,,Dėl finansavimo skyrimo sporto projektams, susijusiems su sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimu“ skirtas finansavimas.

2019 m. spalio mėnesį gimnazijos direktoriui pasirašius sutartį, pradėtas projekto „Sporto įrenginių atnaujinimas ir pritaikymas Veliuonos krašto bendruomenei“ įgyvendinimas.

Pagrindinis projekto tikslas - gimnazijos sportinės bazės, įsigyjant sporto inventoriaus ir įrangos, atnaujinimas. Skatinsime vaikus, jaunimą, vyresnio amžiaus žmones ir neįgaliuosius užsiimti kiekvienam priimtina sportine veikla, sveikai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Bus skatinamas ne tik fizinis aktyvumas, bet ir stiprinamas bendruomeniškumas, mažinama socialinė atskirtis.

Projekto metu planuojame įsigyti lauko treniruoklių, gimnastikos kompleksų, tinklą paplūdimio tinkliniui žaisti, kamuolių. Sporto aikštyne numatėme sumontuoti suolelius, įrengti stovą dviračiams.  Atsižvelgiant į tai, kad gimnazijos sporto salėje vyksta daug įvairių sporto šakų varžybų, nupirksime švieslentę.

Sporto inventoriui ir įrangai įsigyti skirta 7 712 Eur sporto rėmimo fondo lėšų. Prie projekto veiklų įgyvendinimo prisidės ir Jurbarko rajono savivaldybės administracija, skirdama papildomų lėšų, t. y., 581 Eur.

Tikimės, kad Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija taps atviru traukos centru visiems, norintiems sportuoti, sveikai gyventi ir fiziškai tobulėti.