Veliuonos novelė 2019-ieji

Lietingą rugsėjo 13-ąją mūsų gimnazijos mokiniai ir darbuotojai rinkosi Veliuonos miestelio kultūros centre. Čia vyko jau tradiciniu tapęs  renginys „Veliuonos novelė“. Jį organizavo ir vedė miestelio bibliotekininkė, rašytoja Violeta Šoblinskaitė ir kultūros centro direktorė Violeta Grabauskienė. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius paskelbė 2019 metų „Veliuonos novelės pradžią“.

Renginio dalyviai klausėsi D. Opolskaitės, S. Vasiliauskoko, G. Aleksos ir kitų rašytojų kūrybos. Paskelbtas ir trečiasis Š. Šimulyno premijos laureatas A. Barbierius. Dainomis šventinę nuotaiką kūrė Lina Lukošienė, Eržvilko kultūros centro vadovė, ir šokių studijos merginos. Mūsų gimnazijos mokiniai papuošė salę ir stendus pačių karpytais drugeliais. Džiaugiamės, jog turėjome galimybę išgirsti noveles iš rašytojų lūpų ir šilta nuotaika praskaidrinome vis ilgėjančius rudens vakarus.