Nacionaliniai kokybės ženkleliai

Rugpjūčio 27d. mokytojos Daina Mačiukūnienė, Jovita  Mišeikienė ir Nadezda Tikhomirova  dalyvavo Švietimo mainų Paramos fondo organizuojamoje ceremonijoje Vilnius Grand Resort viešbutyje. Šios gražios šventės metu mokytojos gavo sertifikatus ir ženklelius už sėkmingai įgyvendintus eTwinning projektus Family Words, Liitle Culture Ambassadors, Blackout Poetry 2.0 - The Return of Blackout Poetry. Mūsų gimnazijos mokytojos daug patirties pasisėmė iš nacionalinių mokymų, vykusių rugpjūčio 28d. ir skirtų suteikti  dalyviams daugiau žinių, kaip organizuoti ir  vykdyti  naujus tarptautinius eTwinning, Erasmus projektus. Mokytojai buvo supažindinami su naujais įrankiais, platformomis vaizdinės medžiagos kūrimui. Tikimės, kad ir šiais mokslo metais mūsų gimnazijos mokiniai  aktyviai dalyvaus eTwinning projektų veiklose.

Ypatingai džiaugiamės, kad  Nacionalinė vertinimo komisija  pripažino projektą  Little Culture Ambassadors  vienu iš geriausiai įvykdytų  12-15 m. mokinių grupėje. Projekto dalyviai-nugalėtojai  7-8 kl. atstovai  dalyvaus  vaikų stovykloje Trakuose, o projekto vykdytoja anglų k. mokytoja Nadezda Tikhomirova dalyvaus baigiamoje eTwinning konferencijoje Prancūzijoje.