LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimą Juodaičių skyriuje pradėjome  Lietuvos himnu. Maironiečiai su pradinių klasių ir PUG mokiniais parengė meninę kompoziciją „Žodžiai Lietuvai“. Visus su šia kiekvienam lietuviui brangia švente pasveikino skyriaus vedėja R. Andrikienė. Mokytojas Z. Bunikis skaitė pranešimą „Kelias į laisvę“.

Prisiminėme svarbius istorinius įvykius, vedusius į nepriklausomybės paskelbimą. Mokytoja D. Piragienė kalbėjo apie lietuvių kalbos grožį ir svarbą,  o meninio skaitymo konkurso nugalėtojos (S. ir V. Piragytės, R. Būdaitė ) deklamavo tekstus, kur galėjome išgirsti literatūros kūrinio audinyje slypinčias prasmes ir grožį.

Šventėme linksmai: skambėjo ne tik eilės, bet ir dainos, muzika, o norintys ir pašokti galėjo.

Pabaigoje skyriaus vedėja  įteikė diplomus respublikinio edukacinio projekto „Olympis“ (rudens sesija) dalyviams ir nugalėtojams, garbės raštus meninio skaitymo konkurso dalyviams.

Taip Vasario 16-osios proga pasveikinome savo Tėvynę ir save.