MAIRONIO DIENA KAUNE

Spalio 25 d. mūsų  maironiečiai kartu su kitais Jurbarko rajono maironiečiais vyko į Kauną, kur Maironio universitetinėje gimnazijoje rinkosi maironiečiai iš visos Lietuvos. Čia buvo minima Maironio diena, kuri skiriama Jono Mačiulio – Maironio 157- osioms gimimo metinėms ir Lietuvos maironiečių draugijos 30 – mečiui paminėti.

Maironio gimnazijos mokiniai– gidai pakvietė į ekskursiją po senamiestį. Maironiečiai  aplankė Maironio kapą ir kriptą, Kunigų seminariją, Maironio lietuvių literatūros muziejų ir kitas su poeto vardu susijusias senamiesčio vietas. Po ekskursijos vyko  šventinis renginys, kur buvo pristatytas įvairiapusis Maironio gyvenimo atvaizdas – nuo ilgesingų eilių iki pomėgio prižiūrėti sodą.

Mūsų maironiečiai džiaugėsi turėję progą dalyvauti gražiame renginyje ir pažvelgti į Maironio atspindžius Kaune, išgirsti dar negirdėtų poeto kūrybos akcentų ir dar geriau pažinti šį tautos šviesuolį.