MOKYTOJŲ DIENA

Laiko rato sukimasis įvairiaspalviame gamtos fone kasmet stabteli ties Mokytoju. Įspūdinga laiko spalvų paletė ir mokytojo profesija – nedaloma visuma.

Spalio 4 d. tradiciškai paminėjome Mokytojų dieną. Mokytojus pasitiko mokiniai, prisegė emblemas ir pakvietė į papuoštą fojė, kur vyko šventinis renginys „Ačiū Tau, mokytojau!“ Maironiečių šventinės kompozicijos (vadovė mokytoja D. Piragienė) nuoširdūs, nesumeluoti žodžiai beldėsi tiesiai į mokytojų širdis, o paroda „ Ir mes buvome mokiniai...“ su mokytojų mokyklos laikų nuotraukomis privertė mokinius paspėlioti ir atpažinti senose mokyklinėse fotografijose savo mokytojus. Saulenės smuiko garsai pynė įvairių minčių gijas. Margi žiedai dar labiau sušildė ir taip šiltą atmosferą.

Renginį vedė 10 klasės  mokinės- S. Piragytė ir M. Jasukaitytė. Mokytojus pasveikino Juodaičių seniūnė A. Bunikienė, tėvelių  vardu - T. Marcinkus, Juodaičių skyriaus vedėja R. Andrikienė, mokiniai, lankantys Vaikų dienos centrą.

Mokytojams įteikti simboliniai obuoliukai su gražiausiu padėkos sakiniu- „AČIŪ TAU, MOKYTOJAU“. Jie primins šią dieną su šviesiu rytu, kvepiančia kava, su geru žodžiu ir šiltu rankos paspaudimu... O mokytojams, kurių mokyklinis skambutis jau niekada nepakvies į klasę, maironiečiai kapinaitėse  uždegė žvakeles.

Vėliau atleistiems nuo visų darbų darbelių mokytojams vyko pamokos, kurias vedė kviestiniai mokytojai: gimtojo krašto pažinimo pamoką vedė seniūnė A. Bunikienė, terapijos pamoką- D. Aleksienė, o praktinį užsiėmimą „Juodaičių kulinarinis paveldas“ padėjo parengti pradinių klasių mokytojos.  Mokytojai savo darbo vietas  užleido „jauniesiems pedagogams“. Tą dieną pamokas vedė dešimtokai.

Nuotaikingai pasibaigusi šventinė diena paliko malonių įspūdžių, priminė, kaip nelengva, bet gera būti mokytoju.