EUROPOS KALBŲ DIENA

Rusėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms.

Mes taip pat paminėjome šią dieną. Buvo išleistas spalvingas informacinis stendas apie Europos kalbas. Mokiniai galėjo pagilinti savo žinias, paskaityti įdomybių apie kalbas.

Kalbų mokytojų J. Grubinskienės, D. Piragienės ir D. Milkintienės padedami, 5 – 10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo kūrybos skaitymuose mūsų skyriuje mokomomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų. Skaitė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, užsienio kalbą skaitymams pasirinko bibliotekininkė. O savo kūrybinę fantaziją mokiniai pasitikrino kurdami ketureilius su privalomais pavartoti žodžiais.

Pabaigoje vieningai nusprendėme „Viena kalba – gerai, trys – dar geriau!“

Europos kalbų dienos proga linkime išmokti ne tik naują užsienio kalbą, bet ir  atrasti iš naujo savo gimtosios kalbos grožį!