Projektas „Partizanų kova, dvasinis pasaulis ir kūryba“

Vasario 7 dieną IVG klasės mokiniams Veliuonos krašto muziejuje vyko    lietuvių kalbos ir literatūros bei istorijos projektas „Partizanų kova, dvasinis pasaulis ir kūryba“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Dvyliktokai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas mokosi partizanų kūrybos temą, todėl šis projektas padėjo jiems praplėsti savo žinias apie partizanų veiklą, buitį, charakterio ir būdo savybes.

Pamokas vedė muziejininkas Gediminas Klangauskas. Jis pasakojo apie partizaninį karą Lietuvoje, buvo aptarti ir svarbiausi įvykiai, vykę Veliuonos krašte ir jos apylinkėse, buvo pateiktos įvairių dokumentų kopijos, knygų apie partizanus ištraukos. IVG klasės mokiniai žiūrėjo vaizdo įrašus, pildė įvairias lenteles, naudojosi įvairia pateikta medžiaga.  Pamokų pabaigoje lietuvių k. ir literatūros mokytojos Jolanta Lukenskaitė ir Jovita Mišeikienė paprašė mokinių pasidalinti mintimis, ką jie naujo sužinojo šia tema. Vėliau dvyliktokai per lietuvių k. ir literatūros pamokas kalbės apie partizaną B. Krivicką, analizuos jo poeziją.