Programa ,,Užsienio kalbos (anglų) kursai pradedantiesiems“

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vykdoma  neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa ,,Užsienio kalbos (anglų) kursai pradedantiesiems“. Daugiau nei 20 gimnazijos mokytojų ir darbuotojų mokosi anglų kalbos dalyvaudami nuotoliniuose užsiėmimuose gimnazijos Microsoft Teams platformoje, kuriuos veda anglų kalbos mokytoja N.Tikhomirova. Šių kursų dalyviai turi nevienodą kalbinę patirtį: kai kurie mokėsi anglų kalbos mokykloje, kituose kursuose, tačiau daugelis tik pradėjo savo pažintį su viena iš populiariausių užsienio kalbų.

Šiandieninis pasaulis atviras ir suteikia daug galimybių keliauti, pažinti, bendrauti. Ši šauni mokytojų komanda pripažįsta, kad anglų kalbos užsėmimai  yra labai naudingi, nes  skatina tobulėti, eiti  koją kojon su gyvenimu, praplėsti savo akiratį. Įgytas žinias ir kompetencijas dalyviai planuoja taikyti vykdydami tarptautinius projektus ir kitose gyvenimo srityse. Tikimės, kad kursų veikla bus tęsiama.