" eTwinning" veikla

etwveikla
Mūsų gimnazija už aktyvų dalyvavimą eTwinning veikloje ir kokybišką projektų vykdymą tapo programos eTwinning mokykla 2020–2021, o 2020-12-02 gautas apdovanojimas - patvirtinimas: ženklas bei vėliava. Tokius apdovanojimus Lietuvoje gavo 32 mokyklos.
            Šis apdovanojimas rodo, kad gimnazijoje vyksta aktyvi projektinė veikla, kuris įpareigoja ir toliau ją plėtoti. Neseniai sukūrėme naują projektą „Mes – iš Lietuvos mažosios kultūros sostinės“, prie kurio prisijungė 14 mūsų gimnazijos mokytojų. Šis projektas skirtas mažosios kultūros sostinės renginių pristatymui ugdymo įstaigose, naujų kultūros tradicijų kūrimui bei senų atgaivinimui ir puoselėjimui, bendruomenių jubiliejinių datų minėjimui. Daugelyje mažųjų sostinių vietinių entuziastų, kultūros darbuotojų ir savanorių jėgomis sukuriami nuostabūs kultūriniai renginiai vietinei bendruomenei, auga profesionalaus meno prieinamumas ir sklaida, atsiranda naujų kultūrinio turizmo iniciatyvų. Prie šio projekto jau prisijungė Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokytojai.