Klasės

Nuo 2020-09-01 mokiniai mokysis  klasėse.

Klasėms skiriami tokie kabinetai:

IVG klasė – biologijos kabinetas (1 aukštas). Jame vyksta pamokos visų dalykų A kursams. Rezervinis kabinetas šiai klasei anglų kalbos kabinetas Nr. 1 (2 aukštas). Jame vyks pamokos dalykų B kursui.

IIIG klasė – etikos kabinetas (2 aukštas) Jame vyksta pamokos visų dalykų A kursams. Rezervinis kabinetas šiai klasei matematikos kabinetas Nr. 3 (2 aukštas). Jame vyks pamokos dalykų B kursui.

IIG klasė – matematikos kabinetas Nr.2 (IV aukštas). Rezervinis kabinetas – matematikos kabinetas Nr.1. Jame vyks pamokos tuomet, kai klasė bus dalijama į dvi grupes.

IG klasė – geografijos kabinetas (IV aukštas). Rezervinis kabinetas – matematikos kabinetas Nr.1. Jame vyks pamokos tuomet, kai klasė bus dalijama į dvi grupes.

8 klasė – anglų kalbos kabinetas Nr.2 (III aukštas).

7 klasė – istorijos kabinetas (III aukštas).

6 klasė – muzikos kabinetas (III aukštas).

5 klasė – lietuvių kalbos kabinetas Nr.2 (III aukštas). Rezervinis kabinetas – lietuvių kalbos kabinetas Nr.1. Jame vyks pamokos tuomet, kai klasė bus dalijama į dvi grupes.

Fizikos, chemijos, technologijų, informacinių technologijų pamokos vyks kabinetuose. Muzikos pamokos – aktų salėje, fizinio ugdymo – sporto salėje.