Proto mūšis

Kovo 10 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos IVG mokinių komanda  ,,Junigeda“ dalyvavo respublikiniame intelektiniame mokinių konkurse ,,Protų mūšis“, skirtas Kovo 11- osios 30 – mečiui paminėti. Konkursas vyko Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje.

Susirinkusius sveikino gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė, Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko turizmo ir informacinio verslo direktorė Gaiva Mačiulaitienė.  Konkursą papuošė šventinis Jurbarko gimnazistų choro daininkų, solistų,  muzikantų ir šokėjų pasirodymas. Be Jurbarko rajono gimnazijų komandų dalyvavo ir Šakių ,,Žiburio“ gimnazija.  Mokiniams reikėjo atlikti užduotis  istorijos, geografijos, biologijos ir gamtos, dailės, matematikos, įvairenybių, žymių asmenybių temomis.  Sveikiname mūsų gimnazijos komandą  - IVG klasės mokinius: Gabiją Gudžiūnaitę, Neriją Karosevičiūtę, Deividą Kemzūrą, Laurą Laukaitytę, Deimantę Morkūnaitę  laimėjusiems garbingą trečiąją vietą. Mokiniai džiaugėsi ne tik padėkos raštais ir dovanomis, bet ir pasitikrinę savo gebėjimus, praturtinę savo supratimą, žinias apie mūsų Tėvynę Lietuvą...