Apsilankymas Vilniuje

Nuostabus dalykas – kelionės. Dainiaus Kinderio, Všį ,,Kinderio pramogos“ direktoriaus dėka, IVG klasės mokiniai praleido įdomią dieną Vilniuje. Kartu su Vilkyškių gimnazistais dalijosi įspūdžiais, žiniomis, praturtėjo naujomis pažintimis. Aplankė Europos namus, sužinojo apie galimybes jaunimui keliauti, mokytis, stažuotis užsienyje.

Susitiko su Europos Parlamento atstovu ryšiams Lietuvoje Robertu Pogoreliu, kuris kalbėjo apie teises, pareigas ir galimybes Europos Sąjungoje. Robertas taip pat yra kelionių knygų autorius, vieną iš jo knygų laimėjo Simona už teisingą atsakymą į klausimą. Įspūdingas apsilankymas buvo Lietuvos Ryto redakcijoje: gimnazistai susitiko su redaktoriumi Tautvydu Mikalajūnu, kuris papasakojo, kaip gimsta naujienos, koks įdomus ir dinamiškas yra žurnalisto darbas. Kartu su Dainiumi Kinderiu visi leidosi į trumpą ekskursiją po Vilniaus senamiestį, Can Can Pizza vaišinosi skaniomis picomis. Tai buvo fantastiška edukacinė kelionė, kupina naujų patirčių.