Lauko klasės  atidarymo šventė

Rugsėjo 12 dieną   Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje įvyko „Lauko klasės“ atidarymo šventė.  Gimnazijos bendruomenė seniai svajojo apie „Lauko klasę“. Šios svajonės atsiradimą lėmė kūrybiškas žvilgsnis į pamoką bei noras, kad mokiniai ugdytųsi ir mokytųsi natūralioje aplinkoje, visi gimnazijos bendruomenės turiningai ir įdomiai leistų laiką. Dėka Jurbarko rajono Švietimo objektų plėtros ir modernizavimo lėšų  šią vasarą gimnazijoje pastatyta erdvi pavėsinė kurioje įsikūrė išsvajotoji klasė.

Šventėje dalyvavo būrys gimnazijos bendruomenės narių. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja  ugdymui Rasa Birmanaitė perkirpo kaspiną ir paskelbė lauko klasę atidaryta. Pavaduotoja pasveikino gimnazijos bendruomenę su neeiliniu įvykiu ir palinkėjo  naujų idėjų veikiant netradicinėje aplinkoje. Šventės vedėja IVbG klasės mokinė Ugnė Gvazdauskaitė  supažindino visus su „Lauko klasės“ taisyklėmis, pakvietė sakyti priesaiką, įpareigojančią būti puikiais šios klasės dalyviais. Šventę užbaigėme linksmomis užduotimis.

Šventės organizatorė gimnazijos socialinė pedagogė Svietlana Mickuvienė